Deska podłogowa TARKET Dąb Satynowy Jasny 3-lam OLEJOWOSK KLIK

WYPRZEDAŻ !!

19 m2/sztuk dostępne od ręki

Cena 84,00 zł cena z vat
Stara cena 175,00 zł
Dostępny od ręki

m2/sztuk

WYPRZEDAŻ !!

Należy zamówić minimum 19 Ilość dla tego produktu.

Wysokiej jakości deska 3- lamelowa,

3-warstwowa, SZCZOTKOWANA,

 idealna na ogrzewanie podłogowe,

DĄB SATYNOWY JASNY

renomowanego skandynaskiego producenta:

TARKETT

w wyprzedażowej cenie:

175 zł./m2

84 zł./m2 !!!

wymiary:

grubość: 14 mm (wierzchnia warstwa 3,7mm)

szerokość: 194 mm !!!

długość: 2280 mm !!!

(zostało 18,62m2)

klasa: I

Dąb łączy w sobie szlachetność naturalnego drewna i dobre parametry użytkowe. Ta podłoga to klasyka gatunku w najlepszej postaci, dzięki czemu stanowi doskonałe tło do wszelkich typów aranżacji zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych.

Każda rodzina, której zależy na zdrowym otoczeniu, może głęboko oddychać mając w domu tą podłogę. Zawiera ona bowiem niewiele substancji chemicznych oraz charakteryzuje się śladowymi emisjami.

Najważniejsze zalety deski:

możliwość cyklinowania: tak (WIERZCHNIA WARSTWA 3,7mm)

  • możliwość układania na ogrzewaniu podłogowym wodnym i elektrycznym

  • warstwowa konstrukcja odporna na zmiany wilgotności i temperatury

  • wykończenie - PROTECO HARDWAX OIL- kilka warstw wysokiej jakości OLEJOWOSKU.  uwidoczniona jest delikatna naturalna struktura drewna. Olej Proteco Hardwax zapewnia znacznie lepszą ochronę niż w przypadku podłóg olejowanych tradycyjnymi środkami, w których olej przenika do wnętrza drewna, czyli tam, gdzie proces ścierania nie zachodzi. „Magicznym" składnikiem naszego oleju Proteco Hardwax Oil jest twardy wosk, który osadza się w warstwie powierzchniowej i zapewnia solidną ochronę tam, gdzie jest potrzebny. Efekt można porównać z nawoskowaniem karoserii samochodu. Zabieg sprawia, że powierzchnia jest odporna na działanie wilgoci i łatwa do czyszczenia. Po montażu podłoga jest gotowa do użycia — zbędne staje się olejo- wanie po montażu. W przypadku mniejszych uszkodzeń podłogę można również odnowić tylko miejscowo, bez konieczności olejowania całej powierzchni. Wszystkie składniki, w tym twardy wosk, są pochodzenia roślinnego — rozwiązanie ze wszech miar przyjazne dla środowiska i zdrowia.

  • SUPER SZYBKA I PROSTA INSTALACJA DZIĘKI TARKETT 2-LOC SYSTEM - link do filmu instruktażowego poniżej

  •   film instruktażowy: Tarkett 2-Lock click system - kliknij

  • Produkt hipoalergiczny i antystatyczny

sposób montażu: na klik jako podłoga pływająca lub przyklejana do podłoża

Ponieważ drewno jest surowcem naturalnym, jest podatne na odkształcenia powodowane zmianami temperatury i wilgotności powietrza. Aby te odkształcenie wyeliminować, należy uzyskać w procesie produkcyjnym równowagę pomiędzy poszczególnymi warstwami deski – warstwą wierzchnią, nośnikiem i warstwą spodnią – oraz odpowiednio dobrać ich wymiary. Producent włożył wiele pracy, aby taką równowagę znaleźć. Dzięki temu otrzymał maksymalnie stabilny, odporny na odkształcenia produkt

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię. Opinie użytkowników jest bardzo ważne i przydatne dla innych klientów, aby zobaczyć, jaki produkt jest najlepszy z doświadczenia użytkownika. Bądź pierwszym który napisze recenzję

Napisz swoją opinię

Deska podłogowa TARKET Dąb Satynowy Jasny 3-lam OLEJOWOSK KLIK

Deska podłogowa TARKET Dąb Satynowy Jasny 3-lam OLEJOWOSK KLIK

Napisz swoją opinię

*
This field is required

Anuluj lub