WENGE deska podłogowa 15x130x1080mm WYPRZEDAŻ

Wysokiej jakości warstwowa deska egzotyczna,

WENGE

więcej informacji

WYPRZEDAŻ !!

18 m2/sztuk dostępne od ręki

Cena 130,91 zł cena z vat
Stara cena 363,63 zł
Dostępny od ręki

m2/sztuk

WYPRZEDAŻ !!

Należy zamówić minimum 18 Ilość dla tego produktu.

Unikalna, o wyśmienitych właściwościach

lakierowana, warstwowa deska egzotyczna

WENGE

w wyprzedażowej cenie:

130 zł / m2 brutto!!!

oryginalna cena 365zł./m2 !!!

wymiary:

  grubość: 15 mm !!! (wierzchnia warstwa ok 5mm!!!)

szerokość: 130 mm !!!

     długość:  1080 mm !!!

zostało 18,5m2 lakier pół mat

Drewno Wenge pochodzi z lasów Afryki centralnej i zachodniej. Występuje naturalnie w Republice Konga,  Gabonie oraz w Gwinei Równikowej.

Deski z tego gatunku to rynkowa rzadkość. Powodem rzadkiego występowania wyrobów z wenge jest wpisanie powyższego gatunku na listę drzew zagrożonych wyginięciem.  Fakt ten, jak i również świetne właściwości drewna są powodem jego bardzo wysokiej ceny.

 Wielka popularność wenge nie bierze się znikąd, drewno to cechuje się bowiem dużą gęstością i twardością, co sprawia, że świetnie nadaje się do zastosowań, w których ceniona jest wytrzymałość. Kolejną cechą wenge, która sprawia, że drewno to znalazło tak szerokie zastosowanie, jest jego wygląd. Wenge cechuje bowiem oryginalny kolor i usłojenie (gatunek należy do najbardziej rozpoznawalnych gatunków). To właśnie kolor gorzkiej czekolady stanowi, oprócz doskonałych właściwości fizycznych, najważniejszą cechę tego drewna. Bogaty wygląd wzorzystego podłoża z drewna Wenge podkreśla charakter i elegancję pomieszczeń.

 Wenge posiada ponadprzeciętną naturalną odporność          i właściwości fizyko - mechaniczne. Jest odporne na ataki grzybów i insektów, bardzo twarde, wytrzymałe, wodoodporne i nie podlega gniciu.

Specjalna konstrukcja deski w połączeniu z wysoką gęstością oraz stabilnością WENGE  sprawia, że deska ta ma bardzo niski opór cieplny i będzie idealna na ogrzewanie podłogowe.

Niewielkie wartości skurczów w kierunku stycznym i promieniowym świadczą o małej tendencji drewna do paczenia się i pękania. Dzięki temu przy zmianach wilgotności, jest mniejsze prawdopodobieństwo rozsychania się parkietu. 

Najważniejsze cechy deski:

  • możliwość cyklinowania: tak, wielokrotnie (wierzchnia warstwa ok 5-6mm!!!)

  • wykończenie - 5 warstw lakieru utwardzanego promieniami UV

  • warstwowa konstrukcja odporna na zmiany wilgotności i temperatur

  • Produkt hipoalergiczny i antystatyczny

sposób montażu: pióro-wpust, przyklejana do podłoża

Ten ciekawie wyglądający gatunek drewna z pewnością spodoba się wszystkim tym, którzy w swoim otoczeniu pragną mieć kontakt z odrobiną egzotyki. Parkiet z drewna Wenge z pewnością spełni niejedną pokładaną w nim nadzieję.

CZAS REALIZACJI 24h !!!

MOŻLIWY DOWÓZ W OKOLICACH SZCZECINA

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy i napisz swoją opinię. Opinie użytkowników jest bardzo ważne i przydatne dla innych klientów, aby zobaczyć, jaki produkt jest najlepszy z doświadczenia użytkownika. Bądź pierwszym który napisze recenzję

Napisz swoją opinię

WENGE deska podłogowa 15x130x1080mm WYPRZEDAŻ

WENGE deska podłogowa 15x130x1080mm WYPRZEDAŻ

Wysokiej jakości warstwowa deska egzotyczna,

WENGE

Napisz swoją opinię

*
This field is required

Anuluj lub